HLAVA, NEJVĚTŠÍ (NE)PŘÍTEL ČLOVĚKA: ILUSTROVANÝ MANUÁL PRO KAŽDODENNÍ ŠÍLENSTVÍ

Přední strana obálky
Mindset Academy s.r.o., 17. 12. 2018 - Počet stran: 278
Kniha vám pomůže pracovat s vlastními myšlenkami k vašemu prospěchu a zároveň vidět život z trochu jiné perspektivy. Posedlost úspěchem by mělo nahradit nadšení pro věci, kterými se zabýváte, které vás zajímají a baví. Uvědomíte si, že tlačit silou sám na sebe a na lidi kolem vás zřídkakdy přináší nějaký pozitivní efekt. Tím, že budete sami v lepší pohodě a budete kolem sebe šířít dobrou náladu, zlepšíte nejen vztahy s lidmi ve vašem okolí, ale věci se vám budou automaticky lépe dařit a dostaví se i kýžený úspěch.
 

Co říkají ostatní - Napsat recenzi

Hodnocení uživatelů

Hvězdiček: 5
8
Hvězdiček: 4
0
Hvězdiček: 3
0
Hvězdiček: 2
0
1 hvězdička
0

Recenze od uživatele - Označit jako nevhodné

Top

Recenze od uživatele - Označit jako nevhodné

Texty v knize jsou velice dobře srozumitelné a čtou se s lehkostí. Na první pohled je zřejmé, že autor "ví, o čem mluví", a proto dokáže čtenáři zprostředkovat jak teorii, která je nutná pro pochopení celé řady jevů, tak i praxi - velmi oceňuji konkrétní postupy a cvičení... Troufám si tvrdit že existuje jen málo publikací, u kterých se nejen pobavíte, ale zároveň vám skutečně pomohou v seberozvoji a práci na sobě. Toto je jedna z nich, vřele doporučuji k přečtení. 

Všechny recenze (7) »

Obsah

Oddíl 1
Oddíl 2
Oddíl 3
Oddíl 4
Oddíl 5
Oddíl 6
Oddíl 7
Oddíl 8
Oddíl 9
Oddíl 10
Oddíl 11
Oddíl 12
Oddíl 13
Oddíl 14

Běžně se vyskytující výrazy a sousloví

O autorovi (2018)

Dr. Ivan Černohorský - Narodil se v Praze 1962. V roce 1979 odešel do Německa, kde se věnoval vrcholovému sportu (šerm) a vystudoval fakultu národního hospodářství. Od roku 1990 do roku 1993 pracoval jako vědecký asistent na katedře mezinárodních vztahů a monetární ekonomie na univerzitě ve Würzburgu, kde 1993 získal postgraduální doktorát v ekonomii. V letech 1993 – 2005 pracoval ve vrcholových funkcích v bankovnictví v Mnichově a v Praze. Od roku 2005 se v oblasti vzdělávání dospělých věnuje hlavně kognitivně-behaviorálním tématům.

Bibliografické údaje