Velká kniha meditačních technik: Jednoduchá cvičení pro každodenní problémy

Přední strana obálky
Grada Publishing, a.s., 22. 1. 2016 - Počet stran: 320
0 Recenze
Google recenze neověřuje, ale kontroluje a odstraňuje podvodný obsah, pokud je identifikován

Hledáte skutečně komplexní, ale zároveň poutavou a srozumitelnou učebnici všímavosti a meditačních technik? Pak jste ji našli!

Všímavost nabízí cestu k celkové životní pohodě a pomáhá lépe zvládat nevyhnutelné překážky, jež život staví do cesty. Je přístupná každému, prokazatelně přináší příznivé účinky a přitom nevyžaduje žádný speciální výcvik ani spoustu volného času. 

Osvojíte si techniky, které opravdu fungují a které můžete jednoduše praktikovat cestou do práce, na procházce se psem nebo při mytí nádobí. Získáte spoustu praktických rad, jak do běžného života začlenit meditace, jež vám nezaberou více než dvacet minut denně. Pomocí flexibilního a podrobného akčního plánu se krok za krokem naučíte, jak se v běžném životě lépe soustředit, jak zvládat nepříjemné emoce jako hněv a smutek, jak prohloubit své vztahy, jak se cítit odpočatější a zažívat méně stresu, jak omezit nezdravé návyky, jak zmírnit pocity úzkosti a deprese i jak se zbavit nespavosti, bolestí zapříčiněných stresem a dalších zdravotních problémů.

 

Co říkají ostatní - Napsat recenzi

Na obvyklých místech jsme nenalezli žádné recenze.

Obsah

9
13
Jak se odnaučit zlozvyky 237
31
Dospívání není snadné
264
Práce s nemocemi
273
Co dál?
292
Jak hledat vhodného terapeuta
301
Užitečné kontakty a podpora v České republice
308
Autorská práva

Další vydání - Zobrazit všechny

Běžně se vyskytující výrazy a sousloví

Bibliografické údaje